Újabb miklósfai sikerek

Megosztás a facebookon

Újabb miklósfai sikernek örülhettünk a hétvégén, ezúttal a motorsport területén. A nagyrészt miklósfaikból álló Trophy Racing Team csapata Kunmadarosan járt, ahol egy 24 órás veterán megbízhatósági versenyen vettek részt. A verseny a kunmadarasi repülőtér zárt, kb. 3950 méteres körpályáján zajlott és a cél a minél több kör teljesítése volt 24 óra alatt. A Trophy Racing Team négy versenyzővel vágott neki a viadalnak K1 kategóriában (valamennyi Kelet-Európában gyártott motorkerékpár) és összesítésben a harmadik helyen végzett, 543 kör megtételével.

A csapat tagjai: Dancsó Krisztián, Kövesi Kornél, Németh Roland és Tóth Gábor versenyzők; Horváth Rudolf, Milávecz Richárd és Vörös Gábor technikai segítők.

Németh Roland csapatkapitány elmondta, hogy kb. 1,5 óránként váltották egymást, 4 gumit és kb. 160 liter üzemanyagot használtak el a 24 órás verseny alatt, ahova több szurkoló is elkísérte őket, nekik ezúton is köszönik a segítséget és támogatást!